Atribuită Anunț de participare

Cuvete de testare TCA

Număr anunț
CN1051524
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980.000 RON
Valoare atribuită
1.980.000 RON
Data publicării
29.01.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1101971
Termen limită
28.02.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 023-065313
Documentație de atribuire
DF1169638

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.980.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cuvetele de testare ACT+ SYNTTERGY CONSULT 1.980.000 RON
2 Cuvetele de testare ACT-LR

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

1.980.000 RON

din 1.980.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.