Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1051523
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.000 RON
- Valoare atribuită
- 62.000 RON
- Data publicării
- 27.01.2023 16:31
- Anunț de atribuire
- CAN1111147
- Termen limită
- 21.02.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1169764
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1169764.pdf
- Model AC si CS -semnat.docx.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
62.000 RON
din 62.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro