Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,2% sub estimat
Lot 1: LN1,2 – Intretinere/reparatii tip service si reparatii accidentale pentru regulatoarele electrohidraulice (REH) aferente TA3, TA4 din CTE Progresu Lot 2: LN1,2 – Intretinere/reparatii tip service si reparatii accidentale pentru regulatoarele electrohidraulice (REH) aferente TA1, TA2 din CTE Grozavesti
- Număr anunț
- CN1051516
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- ICPET INTROMETIC SRL (CUI 21085565)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551.724 RON
- Valoare atribuită
- 324.430 RON 41,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2023 14:47
- Anunț de atribuire
- CAN1101219
- Termen limită
- 01.03.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1169706
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICPET INTROMETIC SRL CUI 21085565
Valoare atribuită
324.430 RON
din 551.724 RON estimat
41,2%
Adjudecat la 58,8% din estimat · economie 227.294 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.