Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,4% sub estimat

Furnizare seminte de floarea soarelui, porumb, lucerna si rapita

Număr anunț
CN1051512
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
S M RECOSEMTRACT SRL (CUI 6553280)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012.928 RON
Valoare atribuită
674.358 RON 33,4% sub estimat
Data publicării
29.01.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1102544
Termen limită
06.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 023-065600
Documentație de atribuire
DF1169719

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 1.012.928 RON Adjudecat: 674.358 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Seminte floarea soarelui 528.578 RON
2 Seminte de porumb boabe 353.850 RON
3 Seminte lucerna soiul " N.S. Banat" sau echivalent 24.900 RON S.C. S M RECOSEMTRACT S.R.L. 674.358 RON
4 Seminte de rapita 105.600 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S M RECOSEMTRACT SRL CUI RO 6553280
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757

Valoare atribuită

674.358 RON

din 1.012.928 RON estimat 33,4%

Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 338.570 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.