Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

Achizitia de infrastructura hardware si software de baza, solutie software, module, servicii de implementare sistem IT si instruire utilizatori

Număr anunț
CN1051494
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450.500 RON
Valoare atribuită
1.384.000 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
29.01.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1105730
Termen limită
08.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 023-063977
Documentație de atribuire
DF1169798

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.384.000 RON

din 1.450.500 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 66.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.