Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,4% sub estimat

Aparatura medicala pentru laboratorul de radiologie si imagistica medicala

Număr anunț
CN1051465
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
Furnizor / câștigător
SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.506.000 RON
Valoare atribuită
4.394.900 RON 73,4% sub estimat
Data publicării
28.01.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1101966
Termen limită
08.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 022-062095
Documentație de atribuire
DF1169552

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 4.394.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Computer tomograf ALMED INVESTMENTS,SUPERMEDICAL 2.100.000 RON
2 Aparat de radiologie digital,Rontgen dentar digital, Mamograf c… SC DEXELLENCE PROJECT SRL,ALMED INVESTMENTS,SUPERMEDICAL 1.280.000 RON
3 Ecograf Radiologie,Ecograf pentru sectia Medicina interna, Ecog… SUPERMEDICAL 1.014.900 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Asociați 2
Subcontractanți 3
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Asociați 1
Subcontractanți 4
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776

Valoare atribuită

4.394.900 RON

din 16.506.000 RON estimat 73,4%

Adjudecat la 26,6% din estimat · economie 12.111.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.