Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Achiziționarea de echipamente IT în cadrul proiectului “Dotarea Ambulatoriului Integrat al Spitalului Orășenesc Cernavoda – Lotul II - Echipamente IT”
- Număr anunț
- CN1043444
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.229,36 RON
- Valoare atribuită
- 79.871 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1087708
- Termen limită
- 11.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 109-307063
- Documentație de atribuire
- DF1149152
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SILVA SISTEMS SRL CUI RO 13742532
Valoare atribuită
79.871 RON
din 111.229,36 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 31.358,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.