Anulată
Anunț de participare
Achiziție pentru licitația restrînsă având ca obiect achiziționarea unor dispozitive pentru înregistrare și supraveghere audio – video de diverse tipuri, conform OUG 114/2011 - 7loturi
- Număr anunț
- CN1051658
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Cod CPV
- 32342450-1 · Aparate de inregistrare vocala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545.635,66 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 02.02.2023 15:21
- Anunț de atribuire
- CAN1098907
- Termen limită
- 01.03.2023 13:57
- Documentație de atribuire
- DF1170251
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Estimat: 545.635,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitiv de înregistrare locală audio, tip 5.1-5.4 - 8 buc. | 144.428,20 RON | Anulat | — |
| 2 | Dispozitiv de înregistrare locală audio, tip 6.1-6.4 - 4 buc. | 16.469,82 RON | Anulat | — |
| 3 | Sistem de înregistrare vocală - 4 buc. | 32.712,54 RON | Anulat | — |
| 4 | Dispozitiv pentru supraveghere audio, direcțională tip 8.1 - 1… | 84.490 RON | Anulat | — |
| 5 | Dispozitiv pentru supraveghere audio, direcțională tip 9.1 - 1 … | 134.190 RON | Anulat | — |
| 6 | Kit dispozitiv digital de transmitere audio la distanță - 3 buc. | 128.524,20 RON | Anulat | — |
| 7 | Dispozitiv digital de transmisie audio la distanță, tip 14.1 - … | 4.820,90 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.