Atribuită Anunț de participare

‟Trecerea la 400kV a LEA 220kV Brazi Vest-Teleajen-Stâlpu - LOT 1 şi Extinderea staţiei 400/220 kV Brazi Vest - LOT 2”

Număr anunț
CN1051656
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
161 (CUI 566)
Cod CPV
45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141.492.336 RON
Valoare atribuită
161.456.090,31 RON
Data publicării
04.02.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1117375
Termen limită
24.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 027-079480
Documentație de atribuire
DF1170059

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1
EMFOR MONTAJ CUI RO 12878260

Valoare atribuită

161.456.090,31 RON

din 141.492.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.