Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

Reactivi chimici tehnologici –Lotul 1 acid clorhidric sinteza 32% si Lotul 2- hidroxid de sodiu 100% (NaOH – soda tip E), COD CPV 24000000-4”

Număr anunț
CN1051630
Autoritate contractantă
Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.188.800 RON
Valoare atribuită
1.639.200 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
03.02.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1101245
Termen limită
09.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 026-076764
Documentație de atribuire
DF1169905

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MARATON 92 IMPEX CUI RO 3214033

Valoare atribuită

1.639.200 RON

din 2.188.800 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 549.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.