Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
„DEZVOLTARE SISTEM INFORMATIC” în cadrul proiectului „CPCI – Creșterea performanței și calității instituționale prin îmbunătățirea sistemului de evaluare și asistență psihologică la nivelul sistemului judiciar”, Cod SIPOCA/MySMIS: 762/135456
- Număr anunț
- CN1051610
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.920.315,33 RON
- Valoare atribuită
- 9.500.000 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102907
- Termen limită
- 16.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 026-076651
- Documentație de atribuire
- DF1166239
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1166239.pdf
- Formular 12 Propunere financiara.xlsx.p7s
- semn 28.11 cs 1.pdf
- semn 28.11 cs 2.pdf
- semn 28.11 cs 3.pdf
- semn 28.11 formulare.pdf
- semn 28.11.instructiuni ofertanti.pdf
- semn 28.11 proiect ctr.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
9.500.000 RON
din 9.920.315,33 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 420.315,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.