Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

SISTEM DE SCANARE 3D PENTRU PROCEDURI DE NEUROCHIRURGIE

Număr anunț
CN1051908
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.992.544 RON
Valoare atribuită
17.996.000 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
11.02.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1111712
Termen limită
23.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 032-093614
Documentație de atribuire
DF1170674

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

17.996.000 RON

din 35.992.544 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 17.996.544 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.