Atribuită
Anunț de participare
Servicii de transport aerian intern si extern
- Număr anunț
- CN1051870
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000.000 RON
- Data publicării
- 10.02.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102453
- Termen limită
- 13.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 031-091946
- Documentație de atribuire
- DF1170495
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 9482566
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
3.000.000 RON
din 3.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro