Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,4% sub estimat
Achizitie REACTIVI - teste rapide pentru LABORATOR
- Număr anunț
- CN1051797
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.080 RON
- Valoare atribuită
- 62.459 RON 70,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2023 09:29
- Anunț de atribuire
- CAN1104408
- Termen limită
- 09.03.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1170354
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Modele formulare.doc
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1170354.pdf
- INFORMATII PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 62.459 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CEA teste rapide casete | — | VitroBioChem S.R.L. 3 contracte | 7.500 RON |
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 3772.1 · 09.05.2024 | 1.500 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 2287.1 · 25.03.2025 | 1.500 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A-4712 · 29.05.2023 | 4.500 RON | |||
| 2 | AFP teste rapide casete | — | VitroBioChem S.R.L. 3 contracte | 7.500 RON |
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 3772.2 · 09.05.2024 | 1.500 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 2287.2 · 25.03.2025 | 1.500 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A-4712 · 29.05.2023 | 4.500 RON | |||
| 3 | Clostridium D. Toxina A+B Teste rapide casete | — | NOVA GROUP INVESTMENT 4 contracte | 24.640 RON |
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract A 2290.3 · 25.03.2025 | 5.390 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract A4534 · 19.05.2023 | 6.160 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract A 2305 · 20.03.2024 | 770 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract A 4049 · 08.05.2023 | 12.320 RON | |||
| 4 | Control Clostridium A+B | — | BIOGENETIX S.R.L. 3 contracte | 1.794 RON |
| BIOGENETIX S.R.L. · contract A 4051 · 08.05.2023 | 1.104 RON | |||
| BIOGENETIX S.R.L. · contract A 4535 · 19.05.2023 | 414 RON | |||
| BIOGENETIX S.R.L. · contract A 2289.4 · 25.03.2025 | 276 RON | |||
| 5 | Helicobacter pylori anticorpi IgG – teste rapide casete | — | VitroBioChem S.R.L. 4 contracte | 21.025 RON |
| VitroBioChem S.R.L. · contract A-5424 · 22.06.2023 | 4.350 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 2287.5 · 25.03.2025 | 725 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A-4712 · 29.05.2023 | 14.500 RON | |||
| VitroBioChem S.R.L. · contract A 3772.5 · 09.05.2024 | 1.450 RON | |||
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOGENETIX SRL CUI RO 15845119
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Valoare atribuită
62.459 RON
din 211.080 RON estimat
70,4%
Adjudecat la 29,6% din estimat · economie 148.621 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.