Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului comunitar de utilitate publica privind gestionarea toaletelor publice din Municipiului Buzău
- Număr anunț
- PC1002042
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- COMERCIAL AUTO RICMAR SRL (CUI 29149702)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.518.146 RON
- Valoare atribuită
- 1.518.146 RON
- Data publicării
- 07.06.2022 09:44
- Anunț de atribuire
- PCA1001637
- Termen limită
- 27.06.2022 09:30
- Documentație de atribuire
- DF1149476
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COMERCIAL AUTO RICMAR SRL CUI RO29149702
Asociați 1
CR APPALTI SRL CUI RM787044
Valoare atribuită
1.518.146 RON
din 1.518.146 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro