Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,2% sub estimat

Furnizare pesticide

Număr anunț
CN1051753
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.269.321 RON
Valoare atribuită
657.632,75 RON 48,2% sub estimat
Data publicării
08.02.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1101524
Termen limită
10.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 030-083994
Documentație de atribuire
DF1170132

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 1.269.321 RON Adjudecat: 657.632,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 erbicide 659.976 RON PROSEMENTI S.R.L. 313.532,94 RON ↓52,5%
2 funcide 536.560 RON PROSEMENTI S.R.L. 310.052,81 RON ↓42,2%
3 insecticide 72.785 RON Agricover Distribution SA 34.047 RON ↓53,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GREEN MASTER SRL CUI RO 14911729
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

657.632,75 RON

din 1.269.321 RON estimat 48,2%

Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 611.688,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.