Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
PH-CL-01 Executie retele de alimentare cu apa si canalizare in Câmpina si Poiana Campina
- Număr anunț
- CN1052130
- Autoritate contractantă
- HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154.038.786,79 RON
- Data publicării
- 17.02.2023 19:00
- Termen limită
- 30.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 036-105567
- Documentație de atribuire
- DF1171156
Documente
Documentația de atribuire
- 0.2 Sectiunea 1 Instructiuni PH-CL-01 01022023.pdf.p7s
- 0.3 Sectiunea 2 - Formulare PH-CL-01.doc.p7s
- 1.1 ACORD CONTRACTUAL PH-CL-01.pdf.p7s
- 1.2 Conditii specifice PH-CL-01.pdf.p7s
- 1.3 PH-CL- 01 Conditii generale.pdf.p7s
- 1.4 Formular Garantie Sume Retinute PH-CL-01.pdf.p7s
- 3.1. CL 01 ANEXA LA ACORD CONTRACTUAL MATERIALE SI ECHIPAMENTE clauza 50.2.pdf.p7s
- Cap 2 CS - Specificatii.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part1.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part2.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part3.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part4.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part5.rar
- Cap 3 CS - Planse PDF.part6.rar
- Cap 4 CS - Liste de cantitati.rar
- Cap 5 CS - Inf. care fac parte din contract.part1.rar
- Cap 5 CS - Inf. care fac parte din contract.part2.rar
- Cap 5 CS - Inf. care fac parte din contract.part3.rar
- Cap 5 CS - Inf. care fac parte din contract.part4.rar
- Cap 5 CS - Inf. care fac parte din contract.part5.rar
- Cap 6 - Inf care nu fac parte din contr.rar
- Coperta CL1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1171156.pdf
- INSTRUCTIUNI SUPLIMENTARE PENTRU OFERTANTI REF LA CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- Tabele energie SPAU.docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.