Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,7% sub estimat

Echipamente IT mobile de tip tabletă și alte echipamente/dispozitive electronice pentru proiectul "E-EDUCAȚIE în unitățile din învățământul preuniversitar din municipiul Slatina", Cod SMIS 144560

Număr anunț
CN1043517
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.949.707,92 RON
Valoare atribuită
11.218.300,10 RON 29,7% sub estimat
Data publicării
08.06.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1094443
Termen limită
18.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 111-310498
Documentație de atribuire
DF1149429

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 15.949.707,92 RON Adjudecat: 11.218.300,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptopuri pentru proiectul "E-EDUCAȚIE în unitățile din învățăm… 2.225.033,65 RON MAGUAY COMPUTERS 2.182.695,80 RON ↓1,9%
2 Sistem desktop + Monitor și camere web pentru proiectul "E-EDUC… 938.749,12 RON AS COMPUTER CRAIOVA 923.107 RON ↓1,7%
3 Sistem All-In-One pentru proiectul "E-EDUCAȚIE în unitățile din… 210.121,60 RON AS COMPUTER CRAIOVA 209.829 RON ↓0,1%
4 Echipamente IT mobile de tip tabletă pentru uz școlar cu abonam… 11.000.800,64 RON ELSACO SOLUTIONS 6.364.882,30 RON ↓42,1%
5 Table interactive, proiectoare și ecrane de proiecție pentru pr… 1.575.002,91 RON EURODIDACTICA S.R.L. 1.537.786 RON ↓2,4%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.218.300,10 RON

din 15.949.707,92 RON estimat 29,7%

Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 4.731.407,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.