Anulată
Anunț de participare
Acord cadru 1 an-Prestari servicii agricole
- Număr anunț
- SCN1108561
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
- Cod CPV
- 77110000-4 · Servicii privind productia agricola (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.493 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.06.2022 17:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1071576
- Termen limită
- 20.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149838
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 165.493 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1-Depozitul de Armăsari Râmnicelu | 99.905 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul nr. 2 Herghelia Rușețu | 65.588 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.