Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
“Servicii de curatenie, servicii DDD, la sediile administrative si tehnologice ale Distributie Energie Electrica Romania zona MN – SDEE Ploiesti”
- Număr anunț
- CN1043616
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407.784,64 RON
- Valoare atribuită
- 359.656,04 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2022 16:01
- Anunț de atribuire
- CAN1087379
- Termen limită
- 11.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149669
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SITFINCONT SRL CUI RO 22047900
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHIC CLEANING SERVICES S.R.L. CUI RO36983254
Valoare atribuită
359.656,04 RON
din 407.784,64 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 48.128,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.