Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat
„Modernizare strazi in orasul Nadlac, judetul Arad”
- Număr anunț
- SCN1108555
- Autoritate contractantă
- ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.310.054,23 RON
- Valoare atribuită
- 7.790.414,87 RON 24,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2022 15:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1074494
- Termen limită
- 27.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149737
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1149737.pdf
- Liste cu cantitati de lucrari.pdf.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
- Piese desenate - partea 1.pdf.p7s
- Piese desenate - partea 2.pdf.p7s
- Piese scrise - partea 1.pdf.p7s
- Piese scrise - partea 2.pdf.p7s
- Referat Verificator.pdf.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VOLCAR PREST G.C.I. SRL CUI 16156813
Terți susținători 1
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Valoare atribuită
7.790.414,87 RON
din 10.310.054,23 RON estimat
24,4%
Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 2.519.639,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.