Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- CN1052036
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.290.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.928.100 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2023 09:01
- Anunț de atribuire
- CAN1103248
- Termen limită
- 23.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 035-102068
- Documentație de atribuire
- DF1170862
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Declaratie art. 58(2).doc.p7s
- CS aripi pui 2023.doc.p7s
- CS ciocolata 2023.doc.p7s
- CS lamai 2023.doc.p7s
- CS mazare congelata 2023.doc.p7s
- CS pasta de tomate 2023.doc.p7s
- CS pateu 2022.doc.p7s
- CS verdeata 2023.doc.p7s
- CS zahar 2023.doc.p7s
- FisaDate_DF1170862.pdf
- Formulare si modele.doc.p7s
- Model acord cadru.doc.p7s
- Model contract subsecvent.doc.p7s
Loturi (8)
Estimat: 2.290.000 RON Adjudecat: 1.928.100 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | pasta de tomate | 180.000 RON | BOBIX STAR S.R.L. | 146.200 RON ↓18,8% |
| 2 | verdeata | 130.000 RON | BOBIX STAR S.R.L. | 83.300 RON ↓35,9% |
| 3 | aripi de pui | 400.000 RON | MATRA S.R.L. | 400.000 RON |
| 4 | zahar vrac | 180.000 RON | BOBIX STAR S.R.L. | 149.100 RON ↓17,2% |
| 5 | ciocolata | 750.000 RON | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 659.400 RON ↓12,1% |
| 6 | Lamai | 140.000 RON | FALCONS | 86.600 RON ↓38,1% |
| 7 | Mazare boabe | 360.000 RON | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 306.000 RON ↓15,0% |
| 8 | Pate de ficat | 150.000 RON | FALCONS | 97.500 RON ↓35,0% |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FALCONS SRL CUI RO 4214864
Valoare atribuită
1.928.100 RON
din 2.290.000 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 361.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.