Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat
Contract achizitie SPECTROFLUORIMETRU
- Număr anunț
- CN1052033
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.000 RON
- Valoare atribuită
- 314.600 RON 26,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102610
- Termen limită
- 10.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 035-103561
- Documentație de atribuire
- DF1170953
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HORIBA GmbH CUI ATU20251901
Valoare atribuită
314.600 RON
din 425.000 RON estimat
26,0%
Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 110.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.