Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat

Achiziție echipamente medicale in cadrul proiectului „Imbunatatirea serviciilor sanitare ale Ambulatorului Spitalului Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov prin achizitionarea de dotari” - SMIS 125706, transa II - 5 loturi – loturile 1(10), 3(12), 5(14), 6(15), 7(16)

Număr anunț
CN1052007
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICE STORE SRL (CUI 36765608)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.438,40 RON
Valoare atribuită
212.800 RON 29,2% sub estimat
Data publicării
15.02.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1102593
Termen limită
21.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 035-102127
Documentație de atribuire
DF1170907

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 300.438,40 RON Adjudecat: 212.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale 212.812 RON MEDICAL DEVICE STORE SRL 212.800 RON
3 Aparate de sterilizare 60.969,40 RON Anulat
5 Echipamente frigorifice pentru laborator 5.520 RON Anulat
6 Echipamente IT 18.412 RON Anulat
7 Termometre 2.725 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

212.800 RON

din 300.438,40 RON estimat 29,2%

Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 87.638,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.