Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat

Servicii de arhivare documente aferente POSDRU 2007-2013

Număr anunț
CN1051867
Autoritate contractantă
Organism intermediar regional pentru Programe europene capital uman Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 20806019)
Furnizor / câștigător
IRON MOUNTAIN SRL (CUI 15537372)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754.075 RON
Valoare atribuită
481.463,92 RON 36,2% sub estimat
Data publicării
10.02.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1104563
Termen limită
15.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 031-089278
Documentație de atribuire
DF1170535

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRON MOUNTAIN SRL CUI RO 15537372
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HELIOSOLY SRL CUI RO6764015
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

481.463,92 RON

din 754.075 RON estimat 36,2%

Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 272.611,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.