Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor
- Număr anunț
- CN1052240
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
- Cod CPV
- 50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.082 RON
- Valoare atribuită
- 67.381 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2023 14:18
- Anunț de atribuire
- CAN1103313
- Termen limită
- 27.03.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1171387
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. CUI RO25672635
Valoare atribuită
67.381 RON
din 72.082 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 4.701 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.