Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 49,2% sub estimat

Furnizare combustibil lichid usor tip III sau echivalent

Număr anunț
CN1043548
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987.802,50 RON
Valoare atribuită
501.600 RON 49,2% sub estimat
Data publicării
09.06.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1087026
Termen limită
12.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 111-310609
Documentație de atribuire
DF1149554

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821

Valoare atribuită

501.600 RON

din 987.802,50 RON estimat 49,2%

Adjudecat la 50,8% din estimat · economie 486.202,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.