Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Sisteme de pungi pentru recoltarea şi conservarea sângelui, componentelor sanguine şi controlul de calitate în vederea utilizării în transfuzia sanguină
- Număr anunț
- CN1052165
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- GRANDIS IMPACT S.R.L. (CUI 24889556)
- Cod CPV
- 33141613-0 · Pungi pentru recoltarea sangelui (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.388.079 RON
- Valoare atribuită
- 48.113.383,42 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1107542
- Termen limită
- 23.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 037-110150
- Documentație de atribuire
- DF1171192
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru de furnizare.pdf.p7s
- Contract subsecvent.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1171192.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea II - instructiuni.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 48.113.383,42 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pungi Duble 450 ml, CPD/SAGM | — | HEMAROM | 21.014.128 RON |
| 2 | Pungi Triple Trombocite, 450 ml, CPD/SAGM | — | X-Lab Solutions S.R.L.,GRANDIS IMPACT SRL | 12.526.773,82 RON |
| 3 | Pungi Triple sau Cvadruple cu filtru pentru sange total, 450 ml… | — | — | |
| 4 | Pungi cvintuple cu filtru pentru sange total 450 ml, CPD (pedi… | — | — | |
| 5 | Pungi Cvadruple Trombocite cu filtru integrat pentru deleucocit… | — | RENAMED FARMA S.R.L.,GRANDIS IMPACT SRL | 14.342.321,60 RON |
| 6 | Pungi de transfer pentru esantionare pentru controlul de calita… | — | HEMAROM | 230.160 RON |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HEMAROM SRL CUI RO 5866670
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANDIS IMPACT S.R.L. CUI RO24889556
Valoare atribuită
48.113.383,42 RON
din 56.388.079 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 8.274.695,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.