Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat
Contract de achiziție publică servicii: Servicii de elaborare a documentaţiilor tehnico-economice, faza DALI, PT, DTAC și servicii de asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor la obiectivul de investiţii ,, Creșterea eficienței energetice a grădiniței cu program prelungit ,,Voinicel” din Municipiul Zalău”
- Număr anunț
- CN1052146
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- GLOBEXTERRA S.R.L. (CUI 28610220)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.000 RON
- Valoare atribuită
- 115.780 RON 23,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2023 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1112798
- Termen limită
- 21.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 037-108168
- Documentație de atribuire
- DF1171271
Documente
Documentația de atribuire
- 03_Documente de proprietate Grad. Voinicel.pdf.p7s
- 1. Ghid finantare.pdf.p7s
- 7. Anexa DNSH.pdf.p7s
- Audit Energetic Voinicel.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Asistenta Tehnica.pdf.p7s
- Caiet de sarcini documentatie tehnico - economice.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica Voinicel.pdf.p7s
- FisaDate_DF1171271.pdf
- Propunere de contract.pdf.p7s
- Tema de proictare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBEXTERRA S.R.L. CUI RO28610220
Subcontractanți 1
NOVOLUTION S.R.L. CUI 42818138
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CIV INDUST PROIECT SRL CUI 38016551
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BRIDGE BLUE CONSULTANCY SRL CUI 36054842
Valoare atribuită
115.780 RON
din 151.000 RON estimat
23,3%
Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 35.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.