Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
SET NEFROSTROMIE SI CISTOSTOMIE
- Număr anunț
- CN1052139
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784.320 RON
- Valoare atribuită
- 775.680 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2023 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1116930
- Termen limită
- 24.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 037-107851
- Documentație de atribuire
- DF1171199
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1171199.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
775.680 RON
din 784.320 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 8.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.