Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,3% sub estimat
MEDICAMENTE ONCOLOGIE - 6 loturi
- Număr anunț
- CN1052387
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.625.933 RON
- Valoare atribuită
- 10.754.703,74 RON 35,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107169
- Termen limită
- 31.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 041-119600
- Documentație de atribuire
- DF1171586
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1171586.pdf
- formulare.doc.p7s
- instructiuni pentru candidati.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 16.625.933 RON Adjudecat: 10.754.703,74 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRASTUZUMABUM 150mg | 494.289 RON | DONA. LOGISTICA,MEDIPLUS EXIM SRL,FILDAS TRADING S.R.L. | 185.610 RON ↓62,4% |
| 2 | RITUXIMABUM 500 mg | 2.631.111 RON | — | |
| 3 | RITUXIMABUM 100 mg | 531.468 RON | — | |
| 4 | BEVACIZUMABUMUM 100 mg | 1.580.025 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM SRL | 4.931.668,74 RON |
| 5 | BEVACIZUMABUMUM 400 mg | 5.631.000 RON | — | |
| 6 | PEMBROLIZUMABUM 100 mg | 5.758.040 RON | FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM SRL,FILDAS TRADING S.R.L. | 5.637.425 RON ↓2,1% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
10.754.703,74 RON
din 16.625.933 RON estimat
35,3%
Adjudecat la 64,7% din estimat · economie 5.871.229,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.