Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,4% sub estimat
„Servicii de asigurări RCA pentru autovehiculele din parcul auto al R.A.R.-R.A.”
- Număr anunț
- CN1052339
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.053.731 RON 41,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105918
- Termen limită
- 29.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 040-114342
- Documentație de atribuire
- DF1171596
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. ANEXA CAIET SARCINI RCA 2023-2024.xls.p7m
- 2. Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 3. Formulare RCA.doc.p7m
- 4.1. Clauze Contract subsecvent-Asig.RCA.doc.p7m
- 4. Clauze Acord cadru-Asig.RCA.doc.p7m
- Cuprins documentatie-Asig.RCA.doc.p7m
- FisaDate_DF1171596.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
1.053.731 RON
din 1.799.600 RON estimat
41,4%
Adjudecat la 58,6% din estimat · economie 745.869 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.