Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI IN CADRUL PROIECTULUI "Dezvoltare de retele inteligente de distributie a gazelor naturale pentru autoritatile publice locale: Criscior, Ilia si Dobra” - UAT Criscior, judetul Hunedoara

Număr anunț
CN1052337
Autoritate contractantă
Comuna Criscior (CUI 4468331)
Furnizor / câștigător
ORION REBECA S.R.L. (CUI 33460528)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.007.819,60 RON
Valoare atribuită
32.007.800 RON
Data publicării
23.02.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1105120
Termen limită
03.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 040-116139
Documentație de atribuire
DF1171645

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ORION REBECA S.R.L. CUI RO33460528
Asociați 2
GEVIS PROTEAM S.R.L. CUI RO 14421794
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
TEOVAL & CO. SRL CUI RO 30516918
Asociați 2
ALROSEL PROJECT SRL CUI RO37969398
INSTASERVICE CUI RO 1217599
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

32.007.800 RON

din 32.007.819,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.