Atribuită
Anunț de participare
Sonda uretrovezicala cu 3 cai
- Număr anunț
- CN1052320
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.246.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.246.400 RON
- Data publicării
- 23.02.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116949
- Termen limită
- 29.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 040-118549
- Documentație de atribuire
- DF1171473
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1171473.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
2.246.400 RON
din 2.246.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro