Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

Achizitie agregate de balastiera

Număr anunț
CN1052313
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
METRA SA (CUI 955318)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000.000 RON
Valoare atribuită
1.911.400 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
23.02.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1100253
Termen limită
10.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 040-114089
Documentație de atribuire
DF1171634

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
METRA SA CUI RO 955318

Valoare atribuită

1.911.400 RON

din 2.000.000 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 88.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.