Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

„Servicii de curăţenie, servicii DDD, la sediile administrative ale Distributie Energie Electrica Romania – SDEE Targoviste”

Număr anunț
CN1052272
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295.362 RON
Valoare atribuită
249.716,10 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
20.02.2023 07:55
Anunț de atribuire
CAN1105500
Termen limită
27.03.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1171478

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Subcontractanți 1
ECO KIC SRL CUI 37818743

Valoare atribuită

249.716,10 RON

din 295.362 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 45.645,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.