Anulată
Anunț de participare
Achiziția de echipamente IT
- Număr anunț
- CN1052267
- Autoritate contractantă
- Centrul Național de Politici și Evaluare în Educație (CUI 42470121)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061.164,19 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.02.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1101784
- Termen limită
- 22.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 040-115021
- Documentație de atribuire
- DF1171461
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.061.164,19 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computer portabil- laptop | 1.008.402 RON | Anulat | — |
| 2 | Multifuncționale și Imprimante | 52.762,19 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.