Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,4% sub estimat

Acord Cadru de furnizare manusi chirurgicale sterile, manusi examinare din latex, manusi examinare din nitril.

Număr anunț
CN1043654
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.343.040 RON
Valoare atribuită
1.196.640 RON 72,4% sub estimat
Data publicării
11.06.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1087479
Termen limită
13.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 113-317707
Documentație de atribuire
DF1149599

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 1.196.640 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi chirurgicale sterile DELUXE MEDICRAFTS SRL 341.280 RON
2 Manusi de examinare din latex Novaintermed S.R.L. 855.360 RON
3 Manusi de examinare din nitril, nepudrate Anulat

Participanți · 14 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Încă 11 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.196.640 RON

din 4.343.040 RON estimat 72,4%

Adjudecat la 27,6% din estimat · economie 3.146.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.