Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,8% sub estimat

Soluție informatică pentru sprijinul activităţii Unităţii Naționale ETIAS

Număr anunț
CN1043615
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.125.171,55 RON
Valoare atribuită
2.288.423,91 RON 26,8% sub estimat
Data publicării
11.06.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1124131
Termen limită
18.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 113-319869
Documentație de atribuire
DF1150052

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Subcontractanți 1
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.288.423,91 RON

din 3.125.171,55 RON estimat 26,8%

Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 836.747,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.