Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare (elaborare studiu de fezabilitate) pentru obiectivul „Arteră de legătură între Bulevardul Marea Unire și Bulevardul Dunărea” - servicii suplimentare
- Număr anunț
- CN1043684
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- GEBES MPROJECT SRL (CUI 33227191)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.000 RON
- Valoare atribuită
- 269.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1087472
- Termen limită
- 18.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 114-321770
- Documentație de atribuire
- DF1150056
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEBES MPROJECT SRL CUI 33227191
Subcontractanți 3
ADONICA CONSULTING SRL CUI 35371265
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
ARHEO RESEARCH SRL CUI RO 27283138
Valoare atribuită
269.000 RON
din 269.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro