Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,5% sub estimat
Contract de furnizare echipamente tehnologice pentru amenajarea CENTRULUI DE DATE SECUNDAR II cu servicii de instalare, configurare, punere în funcțiune, operaționalizare, instruire și acreditare incluse
- Număr anunț
- CN1052469
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.928.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.964.666,14 RON 16,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114101
- Termen limită
- 29.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 042-122920
- Documentație de atribuire
- DF1172035
Documente
Documentația de atribuire
- 05 SECTIUNEA III CS echip tehno CDS2 SB TIER III final.doc.p7s
- 05 SECTIUNEA IV MODEL CONTRACT echipam Centru Date Sibiu.docx.p7s
- 05 SECTIUNEA V - Formulare echipam Centru Date Sibiu.docx.p7s
- Anexa1.pdf.p7s
- Anexa 2.xlsx.p7s
- Anexa 7.pdf.p7s
- Anexe nr. 3-6,8 caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1172035.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Asociați 1
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Subcontractanți 1
SIGURA - TOTAL FIRE & BUILDING ENGINEERING SRL CUI RO 15994862
Valoare atribuită
14.964.666,14 RON
din 17.928.000 RON estimat
16,5%
Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 2.963.333,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.