Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 64,8% sub estimat

Achizitie contracte de raspundere civila obligatorie-RCA pentru auto-utilajele din cadrul DRDP Bucuresti pentru anul 2023, cu posibilitatea de prelungire pentru perioada 01.01.2024-30.04.2024

Număr anunț
CN1052427
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
732.092,40 RON
Valoare atribuită
257.465 RON 64,8% sub estimat
Data publicării
25.02.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1106725
Termen limită
05.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 042-123027
Documentație de atribuire
DF1171752

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

257.465 RON

din 732.092,40 RON estimat 64,8%

Adjudecat la 35,2% din estimat · economie 474.627,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.