Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare produse agro-alimentare - branza proaspata de vaci si oua

Număr anunț
CN1043845
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.900 RON
Valoare atribuită
165.681,70 RON
Data publicării
15.06.2022 12:49
Anunț de atribuire
CAN1087720
Termen limită
30.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1150428

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 165.681,70 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 OUA CARLAND S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM 3 contracte 117.715 RON
CARLAND S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM · contract 123860 · 11.08.2022 73.700 RON
STEDYAN COM · contract 133523 · 31.10.2022 17.550 RON
STEDYAN COM · contract 103801 · 31.01.2023 26.465 RON
2 Branza proaspata de vaci CARLAND S.R.L. 3 contracte 47.966,70 RON
CARLAND S.R.L. · contract 121489 · 21.07.2022 32.760 RON
CARLAND S.R.L. · contract 133516 · 31.10.2022 5.733 RON
CARLAND S.R.L. · contract 103789 · 31.01.2023 9.473,70 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

165.681,70 RON

din 117.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.