Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
CS-CF-02 Procurare și instalare sistem SCADA
- Număr anunț
- CN1052609
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUACARAS S.A. (CUI 16868757)
- Furnizor / câștigător
- ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
- Cod CPV
- 48800000-6 · Sisteme de informare si servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.378.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.363.226,90 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115545
- Termen limită
- 02.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 045-130132
- Documentație de atribuire
- DF1171993
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Aquacaras.pdf.p7s
- CS-CF-02 Sectiunea II_Caiet de sarcini.rar.p7s
- CS-CF-02 Sectiunea III - Formulare.docx.p7s
- CS-CF-02 Sectiunea I_Instructiuni pentru ofertanti_Anexa.pdf.p7s
- CS-CF-02 Sectiunea IV_Proiect de contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1171993.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELSACO ELECTRONIC SRL CUI RO 7464520
Valoare atribuită
2.363.226,90 RON
din 2.378.115 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 14.888,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.