Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Achiziția dotarilor pentru obiectivul de investiții „Dezvoltarea, modernizarea și dotarea infrastructurii operaționale din cadrul Școlii Nr. 1, Oraș Tîrgu Ocna, județul Bacău” - lot1, lot5
- Număr anunț
- CN1052603
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593.062,80 RON
- Valoare atribuită
- 428.411 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1106192
- Termen limită
- 11.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 045-130389
- Documentație de atribuire
- DF1172174
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini lot 1.pdf.p7s
- caiet sarcini lot 5.pdf.p7s
- Draft conditii contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1172174.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 593.062,80 RON Adjudecat: 428.411 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente IT si Electronice | 559.569,29 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 428.411 RON ↓23,4% |
| 2 | DIVERSE | 33.493,51 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
428.411 RON
din 593.062,80 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 164.651,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.