Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,4% sub estimat

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A AUTOVEHICULELOR SI A ECHIPAMENTELOR CONEXE

Număr anunț
CN1052586
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
PRO GROUP EXCLUSIV AUTO ENB SRL (CUI 33026767)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.766.462 RON
Valoare atribuită
3.964.556 RON 59,4% sub estimat
Data publicării
01.03.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1102724
Termen limită
03.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 045-133284
Documentație de atribuire
DF1171933

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 3.964.556 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AMBULANTE MARCA MERCEDES BENZ Anulat
2 AMBULANTE MARCA VOLKSWAGEN PRO GROUP EXCLUSIV AUTO ENB SRL 3.964.556 RON
3 AMBULANTE MARCA FIAT Anulat
4 AMBULANTE MARCA CITROEN Anulat
5 AMBULANTE MARCA FORD Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.964.556 RON

din 9.766.462 RON estimat 59,4%

Adjudecat la 40,6% din estimat · economie 5.801.906 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.