Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Consumabile IT pentru echipamente marca HP și LEXMARK
- Număr anunț
- CN1052585
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.329.092,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.096.295,08 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102738
- Termen limită
- 06.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 045-132893
- Documentație de atribuire
- DF1172182
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
2.096.295,08 RON
din 3.329.092,50 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 1.232.797,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.