Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Achizitie servicii de proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari pentru obiectivul de investitii „Înființare rețea de distribuție gaze naturale în comuna Vulturu, județul Vrancea”
- Număr anunț
- CN1052571
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- 4 (CUI 13906)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.402.887,51 RON
- Valoare atribuită
- 33.988.700 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1109386
- Termen limită
- 10.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 045-130036
- Documentație de atribuire
- DF1172012
Documente
Documentația de atribuire
- adr. Distrigaz nr.514.pdf.p7s
- adr. Transgaz nr.DD64448.pdf.p7s
- Autorizatie de construire 2022 CJ VRANCEA.pdf.p7s
- Autorizatie de construire 2022 UAT LIESTI.pdf.p7s
- Avize .rar
- Caiet de sarcini autoritatea contractanta.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Distrigaz.rar
- Certificat de Urbanims UAT Liesti.pdf.p7s
- Certificat de Urbanism CJ Vrancea.pdf.p7s
- Draft contract P+E_Anexa-2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1172012.pdf
- Formular de propunere tehnica.pdf.p7s
- Harta cu zona proiectului.jpg.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
- Plan de situatie general.pdf.p7s
- PLANSE GAZE_compressed.pdf.p7s
- Planuri_compressed.pdf.p7s
- PLANURI-signed.pdf.p7s
- SF 859-Memoriu final Vulturu_opt.pdf.p7s
- SF 859-Parte desenata_compressed.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.rar.p7s
- TP VULTURU-signed.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 3
DIVERSINST SRL CUI 3730476
GAZMIND SRL CUI RO15902087
OMNI CONSTRUCT LOGISTIC SRL CUI 32194177
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTANT CONSTRUCT COMPANY S.R.L. CUI RO 14390680
Valoare atribuită
33.988.700 RON
din 34.402.887,51 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 414.187,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.