Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Furnizare Kit Pachete educaționale în cadrul proiectului „Educație Timpurie și Incluzivă și de Calitate” – E.T.I.C., cod 128215”
- Număr anunț
- CN1052778
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.068.623,86 RON
- Valoare atribuită
- 5.915.628 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115341
- Termen limită
- 13.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 048-141834
- Documentație de atribuire
- DF1172884
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa_1_Locatii_livrare.pdf.p7s
- Anexa Propunere Financiara_Lot_1.pdf.p7s
- Anexa Propunere Financiara_Lot_2.pdf.p7s
- Anexa Propunere Financiara_Lot_3.pdf.p7s
- Caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- Clauze_contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1172884.pdf
- Formular_4_propunere_tehnica.pdf.p7s
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 6.068.623,86 RON Adjudecat: 5.915.628 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare Kit Pachete educaționale pentru Universitatea din Pit… | 1.878.247,80 RON | DIDACTICA PUBLISHING HOUSE,OFFICE&MORE | 1.830.860 RON ↓2,5% |
| 2 | LOT - 2 - Furnizare Kit Pachete educaționale pentru Universitat… | 2.139.323,04 RON | DIDACTICA PUBLISHING HOUSE,OFFICE&MORE | 2.085.322 RON ↓2,5% |
| 3 | Furnizare Kit Pachete educaționale pentru Universitatea Stefan … | 2.051.053,02 RON | DIDACTICA PUBLISHING HOUSE,OFFICE&MORE | 1.999.446 RON ↓2,5% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Asociați 1
DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL CUI RO 16105305
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
5.915.628 RON
din 6.068.623,86 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 152.995,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.