Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

ECHIPAMENTE MEDICALE: 1. SISTEM DE POMPE VACUUM, CONTAINERIZAT 2. STATIE DE AER COMPRIMAT

Număr anunț
CN1052607
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
42122450-9 · Pompe de vid (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615.000 RON
Valoare atribuită
565.000 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
28.02.2023 09:02
Anunț de atribuire
CAN1108217
Termen limită
03.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1172259

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 615.000 RON Adjudecat: 565.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de pompe vacuum, containerizat 360.000 RON Hospital Technical Solutions 565.000 RON
2 Statie de aer comprimat 255.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

565.000 RON

din 615.000 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 50.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.